מוסך מתמחה בדגמי מאזדה בראשון לציון

חברת מאזדה היא יצרנית רכב יפנית, מן המובילות בישראל. החברה אשר הוקמה בשנת 1920 בשם "טויו קורק קוגיו" כחברה לייצור כלי עבודה וציוד תעשייתי, החלה לייצר מכוניות נוסעים החל משנת 1960. היא שינתה את שמה באופן רשמי ל"מאזדה" רק בשנת 1984.

ייבוא רכבי מאזדה לישראל החל בשנת 1992 על ידי קבוצת דלק. הודות לדגמי רכב ייעודיים, אשר מתאימים ללקוח הישראלי, מאזדה הפכה למותג מוביל בישראל והחל משנות ה-90', מאזדה תופסת באופן עקבי את נתח השוק הגדול ביותר בענף הרכב בישראל. לכן, ניתן למצוא על כבישי ישראל אלפים רבים של רכבי מאזדה, וישנו ביקוש רב לשירותי מוסכי מאזדה, ובכלל זאת לשירות מוסך המתמחה בדגמי מאזדה בראשון לציון.

בנוסף לדגמים ישנים יותר דוגמת מאזדה 323, מאזדה 626, מאזדה 121 או מאסדה טנדר BT-50, ניתן למצוא על כבישי ישראל דגמים עכשוויים אותן משווקת מאזדה בישראל, וביניהם:

  • מאזדה 2 – מכונית סופר-מיני, רכב קל, קומפקטי וידידותי לסביבה, המתאפיין בעיצוב עכשווי.
  • מאזדה 5-CX – רכב ספורט SUV קומפקטי ידידותי לסביבה.
  • מאזדה 3 – מכונית משפחתית המצוידת בטכנולוגיות בטיחות ושליטה מתקדמות.
  • מאזדה 6 –מסדרת המכוניות המשפחתיות הגדולות מתאפיינת ביכולת דינמית גבוהה, איכות ואבזור עשיר.
  • מאזדה 5 – דגם מיניוואן ספורטיבי.

שי שירותי רכב, מוסך בראשון לציון, מציע שירותי מוסך מקיפים לבעלי רכבי מאזדה. המוסך, אשר מתמחה בטיפול במכוניות יפניות ואירופאיות, הינו בעל ניסיון רב בטיפול ברכבי מאזדה . בעלי רכבי מאזדה בראשון לציון והסביבה נהנים משירות מקצועי ואמין, בין אם מדובר על טיפולים תקופתיים או טיפול בתקלות רכב.

צוות מוסך שי שירותי רכב מקפיד על ביצוע טיפולי רכב בהתאם להוראות היצרן ועושה שימוש במכשור הטכנולוגי החדיש וציוד הדיאגנוסטיקה מן המתקדמים ביותר. הודות לשמירה על רמה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר, התעדכנות מתמדת בכל החידושים הטכנולוגיים בענף הרכב, ורכישת הציוד המתקדם ביותר עם יציאתו לשוק, שי שירותי רכב ממוצב כמוביל בין מוסכים בראשון לציון.

למוסך מעגל לקוחות רחב ונאמן, הכולל לקוחות פרטיים כמו גם ציי רכב של חברות בבעלות פרטית. כל לקוח של מוסך שי שירותי רכב נהנה מרמת שירות גבוהה המתאפיין ביחס אישי ושירותי VIP, הכוללים איסוף של הרכב והחזרתו לבעליו בתום הטיפול.

שי שירותי רכב מחזיק בתעודת מוסך יצאת צדיק המעידה על מקצועיות, אמינות ומחירים הוגנים. לכן, בעלי רכבי מאזדה יכולים להכניס רכבם לטיפול בידיעה כי יקבלו את הטיפול הטוב והמשתלם ביותר. בין השירותים שמציע המוסך:  מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג אוויר ברכב, טיפול במערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט בראשון לציון ועוד.

לקריאה מורחבת על השירותים שמציע מוסך, לחצו מוסך שי שירותי רכב

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך המתמחה בדגמי מאזדה ראשון לציון


למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.

 
 
 מוסך לרכבי יונדאי ראשון לציון  |  מוסך לרכבי פורד ראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן