מוסך מתמחה בדגמי סיטרואן בראשון לציון

שי שרותי רכב הינו מוסך בראשון לציון אשר מעניק מגוון רחב של שירותי רכב לבעלי רכב סיטרואן. בין שירותי המוסך: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג אוויר ברכב, טיפול במערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט בראשון לציון ועוד.

דגמי רכבי סיטרואן השונים זוכים לפופולריות בישראל. בין הדגמים המיובאים לארץ ניתן למנות את סיטרואן C5, סיטרואן C3 PICASSO, סיטרואן C-ZERO, סיטרואן C6, סיטרואן NEW C1, סיטרואן C4 PICASSO, סיטרואן C-ELYSEE, סיטרואן DS3, סיטרואן DS4 ועוד. מספר רכבי היצרנית על כבישי ישראל הולך ועולה וכך גם גובר הצורך בשירותי מוסך מקצועיים לטיפול ברכבים אלו.
 
אם הנכם מחפשים מוסך מתמחה בדגמי סיטרואן בראשון לציון, שי שרותי רכב מציע שירות מקצועי ואמין במחירים הוגנים. לראיה, הוענקה למוסך שי שירותי רכב תעודת מוסך יצאת צדיק מטעם תוכניתו של חיים הכט בערוץ 2.

שי שרותי רכב מוביל בתחומו בקרב מוסכים בראשון לציון הודות להקפדה על רמה מקצועית גבוהה ביותר והתעדכנות מתמדת בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום הרכב, וכן רכישת ציוד מתקדם ייחודי עם יציאתו לשוק. כל טיפולי הרכב במוסך מבוצעים בהתאם להוראות היצרן. לקוחות המוסך נהנים מיחס אישי ושירות VIP הכולל איסוף הרכב מבית הלקוח או מקום עבודתו והחזרתו עם תום הטיפול.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי סיטרואן ראשון לציון

למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.חברת סיטרואן (Citroën)

סיטרואן הינה יצרנית רכב צרפתית אשר נוסדה בשנת 1919 ונקראה על שם מייסד החברה, אנדרה סיטרואן. סמל החברה, שילוב שני גלגלי שיניים, הינו בהשראת פטנט ייחודי אותו הוא רכש מספר שנים קודם לכן – שילוב של שני גלגלי שיניים אלכסוניים זה לצד זה בכיוונים הפוכים.

בניגוד לרוב יצרני הרכב האירופאים באותה תקופה, אשר ייצרו דגמי רכבים יקרים יחסית בעבודת יד מלאה בסדנאות רכב קטנות, סיטרואן ביקש לחקות את המודל של חברת פורד – ייצור רכב המוני (מאות מכוניות ליום) בכדי להוזיל את עלות הייצור ולהוריד את מחירי הרכב לצרכן.

סיטרואן היא חברה מובילה בתחום ייצור הרכב, אשר ידועה בחדשנותה. דגמי הרכב שלה כוללים חידושים טכנולוגיים וייחודיים ומתאפיינים בעיצובים מיוחדים. דגמי סדרה C, אשר הושקה בתחילת המאה ה-21 וכוללים דגמים משפחתיים וכן קומפקטיים, נוצרו במטרה להפוך את המכוניות לזולות ונגישות יותר לקהל הרחב, והם אכן זוכים עד היום להצלחה רבה.

 

מוסך לרכבי יונדאי ראשון לציון  |  מוסך לרכבי סיטרואן ראשון לציון |  מוסך לרכבי ניסאן ראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן