מוסך מתמחה בדגמי סיאט ראשון לציון

בעקבות הפופולריות של רכבי סיאט בישראל, קיים ביקוש רב לשירותי מוסך עבור רכבי סיאט בראשון לציון כמו גם ברחבי הארץ. בין דגמי רכבי סיאט אשר יובאו לישראל לאורך השנים ראוי למנות את דגמי המשפחתיות סיאט טולדו וסיאט לאון (Seat Leon), סיאט מי (Seat Mii) ממשפחת רכבי המיני, סיאט איביזה (Seat Ibiza) שהינו רכב פנאי קטן, סיאט אלהאמברה (Seat Alhambra) – רכב מיני וואן מרווח, וכן סיאט קופרה (Seat Cupra), גרסה ספורטיבית וחזקה של סיאט איביזה.


שירותי מוסך לרכבי סיאט בראשון לציון

שי שרותי רכב הינו מוסך בראשון לציון אשר מציע שירותי מוסך מקצועיים לכלל סוגי הרכב המיובאים לארץ, ובכלל זאת רכבי סיאט. כל טיפולי הרכב במוסך שי שירותי רכב מבוצעים בהתאם להוראות היצרן ותוך שימוש במכשור טכנולוגי חדיש ופעמים רבות בלעדי בקרב מוסכים בראשון לציון ואף בישראל כולה. בין שירותי מוסך שי בראשון לציון: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג אוויר ברכב, טיפול במערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים וכן הכנה לטסט בראשון לציון.

שי שרותי רכב זכה לתעודת מוסך יצאת צדיק לאחר שעמד בהצלחה בשלושת המבחנים שמעמידה התוכנית 'יצאת צדיק' – מקצועיות, אמינות ומחירים הוגנים. למוסך מעגל לקוחות פרטיים ועסקיים רחב ונאמן, אשר נהנה מיחס אישי ושירותי VIP הכוללים איסוף של הרכב מבית הלקוח או מקום עבודתו והחזרתו עם סיום הטיפול.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי סיאט ראשון לציון


למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.


חברת סיאט (SEAT)

חברת סיאט הוקמה בשנת 1950 על ידי פרנקו, נשיא ספרד, במטרה לייצר מכוניות עבור תושבי המדינה. החברה, אשר פעלה בשיתוף עם יצרנית הרכב פיאט, ייצרה למעשה דגמי רכבי פיאט עם מיתוג מחדש עבור השוק הספרדי. בסוף שנות ה-70' פיאט השתלטה על סיאט, אך בתוך מספר שנים היא חזרה לידיי ממשלת ספרד.

ב-1985 סיאט חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם פולקסווגן. ב-1990 פולקסוואגן רכשה את השליטה על חברת סיאט ומיצבה אותה כמותג הספורטיבי שלה. החל משנת 1991 דגמי הרכב של סיאט מתבססים על הפלטפורמה של רכבי פולקסווגן.

 

מוסך לרכבי יונדאי ראשון לציון  |  מוסך לרכבי פורד ראשון לציון |  מוסך לרכבי ניסאן ראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן