מוסך מתמחה בדגמי סקודה ראשון לציון

השוק הישראלי נחשף לרכבי סקודה רק בשנות התשעים, ולמרות שרכבים אלו נחשבים למותג העממי מבית פולקסוואגן, הם זוכים להצלחה בקרב הצרכנים הישראלים כמו המערב אירופאים. דגמים כמו סקודה אוקטביה, רכב משפחתי, וסקודה פאביה, רכב סופר מיני, פופולריים מאד. גם מכוניות הפרימיום של סקודה דוגמת סקודה סופרב וסקודה יטי זוכות להצלחה רבה.

שי שרותי רכב, מוסך בראשון לציון, מציע שירות מקצועי ואמין עבור בעלי רכבי סקודה. כל טיפולי הרכב במוסך שי מבוצעים בהתאם להוראות היצרן ותוך שימוש במכשור טכנולוגי חדיש וציוד דיאגנוסטיקה מן המתקדמים ביותר. מוסך שי שרותי רכב מוביל בתחומו בקרב מוסכים בראשון לציון זה שנים רבות הודות להקפדה על רמה מקצועית גבוהה ביותר, התעדכנות מתמדת בכל החידושים הטכנולוגיים בענף הרכב, ורכישת ציוד מתקדם ייחודי מיד עם יציאתו לשוק.

המוסך מעניק מגוון שירותי רכב מקיפים ללקוחות פרטיים בראשון לציון, וכן לציי רכב השייכים לחברות בבעלות פרטית. ללא ספק, חוג הלקוחות הרחב של מוסך שי שירותי רכב נזקף לזכות היותו מוסך מקצועי, אמין והוגן, ואין זה מפתיע שהמוסך עבר בהצלחה את כלל מבחני התוכנית יצאת צדיק והוכרז מוסך יצאת צדיק. המוסך מעניק יחס אישי לכל אחד מלקוחותיו, והם נהנים משירות VIP הכולל איסוף הרכב מבית הלקוח או מקום עבודתו והחזרתו עם סיום הטיפול.

בין שירותי מוסך שי בראשון לציון: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג אוויר ברכב, טיפול במערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט ועוד.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי סקודה ראשון לציון


למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.
 

חברת סקודה

חברת 'סקודה אוטו' היא חברה צ'כית לייצור רכבים, אשר החלה את דרכה למעשה בשנת 1895 כאשר מוכר ספרים בשם וצלאב קלמנט ומכונאי בשם וצלאב לורין ייסדו את חברת "לורין את קלמנט" לייצור אופניים. בשנת 1899 הם החלו לייצר גם אופנועים והחל מ-1905 הם החליפו את ייצור האופנועים בייצור מכוניות. כל מה שהם יצרו זכה להצלחה גדולה מאוד ותהליך התבססות החברה בשוק המכוניות הבינלאומי היה מהיר. לאורך השנים התרחב מגוון הרכבים אותם ייצרה החברה, ובשנת 1925 החברה כבר ייצרה מגוון רחב של מכוניות נוסעים, משאיות וכן אוטובוסים, וזאת בנוסף לייצור מנועי מטוסים ומכונות חקלאיות.

ב-1946, כחלק מגל גדול של הלאמות רכוש בצ'כיה שלאחר מלחמת העולם השנייה, סקודה הפכה לחברה ממשלתית, וקיבלה את המונופול לייצור מכוניות נוסעים במדינה. למרות שהחברה הייתה מובילה בשוק הרכב המזרח-אירופי, בשנות ה-60 רמת המכוניות שייצרה החלה להיחשב לנמוכה ביחס לאלו ממערב-אירופה, אשר השתמשו בפיתוחים טכנולוגיים חדשים. ב-1987, יחד עם השקת דגם הרכב המודרני והמעוצב סקודה פייבוריט, היקף הייצור של החברה החל לגדול. זהו הדגם הראשון שחברת סקודה שיווקה למדינת ישראל.

בעקבות הרצון של החברה לחבור לשותף חיצוני חזק שיבטיח את יכולת החברה להתחרות בשוק הבינלאומי התחרותי בטווח הארוך, ב-1991 החלה סקודה לשתף פעולה עם חברת פולקסוואגן. הודות להשקעה של פולקסווגן בעיצוב ובטכנולוגיה, איכות רכבי סקודה השתפרה, ודגמי הרכב החדשים, דוגמת פליסיה, אוקטביה ופביה, הצליחו באירופה ובישראל הודות לעמידות ולמחיר התחרותי שלהן.

מוסך לרכבי ניסאן ראשון לציון  |  מוסך לרכבי פורד ראשון לציון |  מוסך לרכבי רנו ראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן