מוסך מתמחה בדגמי פולקסווגן בראשון לציון

פולקסווגן הינה יצרנית רכב גרמנית, השנייה בגודלה בעולם בתחום יצור הרכב. משמעות השם פולקסווגן הוא 'מכונית העם' והוא מבטא את מטרת מייסדי החברה עם ייסודה ב-1937 – לייצר מכוניות עבור מעמד הפועלים, שלא יכל להרשות לעצמו רכישת מכוניות יקרות.

הדגם הראשון של החברה שזכה להצלחה היה דגם ה"חיפושית". באמצע שנות השבעים, כעשור לאחר שרכשה את החברה היצרנית "אוטו יוניון", החלה בייצור הדגם "גולף", שהפך להיות עם השנים לאחר מדגמי הרכב הנמכרים ביותר בעולם. דגם נוסף ראוי לציון הוא ה"פאסאט".

קבוצת פולקסווגן היום כוללת בתוכה גם את חברת סקודה הצ'כית וחברת סיאט הספרדית, בנטלי, למבורגיני ובוגאטי. בשנת 2008 הפכה חברת פורשה הגרמנית לבעלת השליטה בחברת פולקסוואגן. פולקסווגן הינה יצרנית רכב גרמנית, השנייה בגודלה בעולם בתחום יצור הרכב. משמעות השם פולקסווגן הוא 'מכונית העם' והוא מבטא את מטרת מייסדי החברה עם ייסודה ב-1937 – לייצר מכוניות עבור מעמד הפועלים, שלא יכל להרשות לעצמו רכישת מכוניות יקרות.

הדגם הראשון של החברה שזכה להצלחה היה דגם ה"חיפושית". באמצע שנות השבעים, כעשור לאחר שרכשה את החברה היצרנית "אוטו יוניון", החלה בייצור הדגם "גולף", שהפך להיות עם השנים לאחר מדגמי הרכב הנמכרים ביותר בעולם. דגם נוסף ראוי לציון הוא ה"פאסאט".

קבוצת פולקסווגן היום כוללת בתוכה גם את חברת סקודה הצ'כית וחברת סיאט הספרדית, בנטלי, למבורגיני ובוגאטי. בשנת 2008 הפכה חברת פורשה הגרמנית לבעלת השליטה בחברת פולקסוואגן.

כאמור, דגמי הרכב של פולקסווגן זכו להצלחה בעולם כולו, ובכלל זאת בישראל. ניתן לראות על כבישי הארץ דגמי רכבים משפחתיים, רכבי מנהלים, רכבי שטח ועוד מבית החברה, ביניהם פולקסווגן פולו, פולקסווגן גולף, פולקסווגן פאסאט, פולקסווגן פייטון ועוד.כאמור, דגמי הרכב של פולקסווגן זכו להצלחה בעולם כולו, ובכלל זאת בישראל. ניתן לראות על כבישי הארץ דגמי רכבים משפחתיים, רכבי מנהלים, רכבי שטח ועוד מבית החברה, ביניהם פולקסווגן פולו, פולקסווגן גולף, פולקסווגן פאסאט, פולקסווגן פייטון ועוד.

מוסך מקצועי ואמין לרכבי פולקסווגן

הפופולריות רבה של דגמי החברה בארץ הוביל לביקוש רב אחר שירותי מוסכים לרכבי פולקסווגן אשר יכולים לטפל בדגמים השונים באופן מקצועי. שי שרותי רכב הינו מוסך בראשון לציון אשר מציע שירותים מקיפים לבעלי רכבי פולקסווגן. המוסך, בהנהלת שי שחר מקפיד על ביצוע כל טיפולי הרכב בהתאם להוראות היצרן ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. בין שירותי המוסך: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג האוויר של הרכב, טיפול במערכות הבטיחות, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט ועוד.

שי שרותי רכב זכה לקבל תעודת מוסך יצאת צדיק מטעם תוכניתו של חיים הכט בערוץ 2 לאחר שנמצא עומד בשלושת הקריטריונים: מקצועיות, אמינות ומחיר הוגן, כך שלקוחות המוסך יכולים ליהנות מטיפול רכב 'בראש שקט', בידיעה כי יקבלו את השירות הטוב וההוגן ביותר.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי פולקסווגן ראשון לציון

למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.

מוסך לרכבי סיטרואן ראשון לציון   |  מוסך לרכבי רנו ראשון לציון  |  מוסך לרכבי פורד ראשון לציון 


סגירת תפריט
דילוג לתוכן