מוסך מתמחה בדגמי רנו בראשון לציון

שי שרותי רכב, מוסך בראשון לציון, מעניק שירותי מוסך מקיפים לכלל סוגי הרכב המיובאים לישראל, ובכלל זאת גם רכבי רנו. רנו הינה חברת ייצור רכב ותיקה. החברה הצרפתית מייצרת רכבים החל משנת 1899. כיום היא פועלת באיחוד עם חברת ניסאן היפאנית והינה אחת החברות המובילות והגדולות בעולם בתחום הרכב.

חברת רנו זוכה להצלחה רבה בישראל וניתן למצוא על כבישי הארץ רכבי רנו רבים. בין הדגמים הבולטים בישראל ניתן למנות את רנו מגאן, רנו קליאו, רנו פלואנס, רנו סניק, רנו קנגו וכן את רנו טארפיק ממשפחת הרכבים המסחריים. בהתחשב בפופולריות של המותג בארץ, אין זה מפתיע כי ישנו ביקוש רב למוסכי רנו בכל הארץ ובכלל זאת לשירותי מוסך מתמחה בדגמי רנו בראשון לציון, אשר יערוך טיפולי רכב באופן מקצועי ואמין.

מוסך שי שירותי רכב זכה לתעודת מוסך יצאת צדיק מטעם תוכניתו של חיים הכט בערוץ 2. התעודה מעידה על כך שהמוסך נבדק ונמצא מקצועי, אמין והוגן. בעלי רכבי רנו יכולים להכניס רכבים לטיפול במוסך שי שרותי רכב בידיעה כי יקבלו את השירות הטוב ביותר.

טיפולי הרכב במוסך שי שרותי רכב נערכים בהתאם להוראות היצרן תוך שימוש במכשור טכנולוגי חדיש ובכלל זאת ציוד דיאגנוסטיקה ממוחשבת מן המתקדמים ביותר. צוות המוסך, בניהולו של שי שחר, מקפיד על רמה מקצועית גבוהה ביותר, ומעודכן באופן מתמיד בכל החידושים הטכנולוגיים בענף הרכב.

המוסך מעניק מגוון רחב של שירותי רכב ללקוחות פרטיים בראשון לציון, כמו גם לציי רכב של חברות פרטיות. כל לקוחות המוסך נהנים מיחס אישי ושירות VIP, אשר כולל איסוף של הרכב מן הלקוח והחזרתו בסיום הטיפול. בין שירותי המוסך: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפול מתקדם במערכות מיזוג אוויר ברכב, טיפול במערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט בראשון לציון ועוד.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי רנו ראשון לציון


למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.


מוסך לרכבי יונדאי ראשון לציון  |  מוסך לרכבי סיטרואן ראשון לציון |  מוסך לרכבי ניסאן ראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן