בדיקת ממיר קטליטי וניקוי ממיר סתום

מוסך בראשון לציוןממיר קטליטי סתום עלול להוביל לבעיות בהתנעת הרכב, היכבות הרכב, קושי ב'סחיבה' של הרכב ועוד. פעמים רבות מוסכים מתקשים לאתר את התקלה והדבר מוביל לתיקונים חוזרים ונשנים הכוללים החלפת חלקי רכב ללא צורך, הוצאות מיותרות, בזבוז זמן יקר, טרחה ועוגמת נפש לבעל הרכב.

במידה והרכב לא מתניע כלל, אבחון של ממיר קטליטי סתום נעשה על ידי שחרור של הברגים אשר מהדקים את צינור הפליטה לסעפת הפליטה. במידה ואכן היתה סתימה, פעולה זו מאפשרת שחרור של גזי הפליטה שיוצרים את החסימה בצינור הפליטה, ויהיה ניתן להתניע ללא קושי.

במידה והרכב מתניע, אך המנוע מתקשה במצבי סרק ועומס, האבחון יכול להיעשות באמצעות שימוש במד וואקום או מד לחץ עם שנתות של 10PSI.
איש מקצוע מיומן ידע להבחין בקריאות חריגות כשהרכב במצב סרק ובהאצה, אשר יכולות להעיד על ממיר קטליטי סתום.

לעיתים סתימה בממיר הקטליטי תבוא לידי ביטוי בהידלקות נורת אזהרה בלוח השעונים של הרכב ובפליטת גזים שיכולה להכשיל את הטסט לרכב. במקרים רבים בעלי רכב מכניסים את מכוניתם לטיפול מוסך ונאמר להם כי יש להחליף את הממיר הקטליטי, פעולה שעלותה יכולה להגיע לכדי אלפי שקלים.                                                                                        

אנו במוסך שי שרותי רכב, מוסך בראשון לציון, בעלי ניסיון רב באיתור וטיפול בבעיות ממיר קטליטי ללא צורך בהחלפת הרכיב. לדוגמא, ניתן לבצע ניקוי ממיר קטליטי על ידי הזרקת תוסף ניקוי ישירות לסעפת, וכך להביא לסילוק הפיח אשר סותם את צינור הפליטה. מדובר בטיפול רכב מהיר שעלותו נמוכה בצורה משמעותית ביותר לעומת החלפת הממיר.

קראו כתבה ב-YNET על טיפול מוסך שי שרותי רכב בבעיית ממיר קטליטי שחסכה לבעליו אלפי שקלים:
מה עושים כשבמוסך אומרים שהלך הממיר?

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות מקצועי ואמין, ממנו נהנה מעגל לקוחות נאמן רחב. אנו גאים להחזיק בתעודת מוסך יצאת צדיק מטעם תוכניתו של חיים הכט בערוץ 2, אשר בוחנת בעלי מקצוע על פי 3 קריטריונים: מקצועיות, אמינות ומחיר הוגן.

לתיאום בדיקה / טיפול במוסך, חייגו 03-9646939, או לחצו מוסך ראשון לציון

 
 
 מוסך לרכבי יונדאי ראשון לציון  |  קוד תקלה P0420  |  מוסך לרכבי טויוטה ראשון לציון


סגירת תפריט
דילוג לתוכן