מוסך מתמחה בדגמי סוזוקי בראשון לציון

על כבישי הארץ ניתן למצוא דגמים רבים של רכבי סוזוקי. בין הבולטים שבהם ניתן למנות את סוזוקי סוויפט, סוזוקי אלטו, סוזוקי בלנו, סוזוקי גראנד ויטארה וסוזוקי ספלאש. באופן טבעי, מספר הרכבים הרב משמעו צורך רב בשירותי מוסכים ברחבי הארץ אשר מטפלים בסוג רכב זה, ובכלל זאת גם שירותי מוסך מתמחה בדגמי סוזוקי בראשון לציון.

חברת סוזוקי מוטור, יצרנית רכב יפנית, החלה את דרכה ב-1909 כחברה לייצור מכונות אריגה ולמעשה רק בשנות ה-50 החלה לעסוק בייצור כלי רכב. כיום היא מוכרת כחברה אשר מתמחה בייצור אופנועים, רכבים משפחתיים קומפקטיים וכן רכבי מיני חסכוניים. עם זאת, בשנים באחרונות החלה סוזוקי לייצר גם דגמי מכוניות מסחריות ורכבי שטח.

שי שירותי רכב, מוסך בראשון לציון, מציע שירותי מוסך מקצועיים ואמינים לבעלי רכבי מאזדה כמו גם רכבי חברות יצרניות אחרות. המוסך מתמחה בטיפול במכוניות יפניות ואירופאיות, כאשר כל טיפולי הרכב נעשים תוך הקפדה על הוראות היצרן ושימוש בציוד מן המתקדמים ביותר בענף. הודות לניסיון הרב של המוסך בטיפול ברכבי סוזוקי ולרמה המקצועית הגבוהה, לקוחות המוסך נהנים מטיפולי רכב ברמה הגבוהה ביותר.

למחפשים מוסכים בראשון לציון אשר יספקו שירות מקצועי, אמין והוגן, שי שירותי רכב – מוסך יצאת צדיק – הינו הבחירה הנכונה. לאחר שנבדק על ידי צוות התוכנית יצאת צדיק בהנחיית חיים הכט, הוענקה למוסך התעודה (צפו בסרטון מימין).

הצטרפו לקהל הלקוחות הרחב של המוסך אשר נהנה משירות מקצועי ויחס אישי. כל לקוחות המוסך נהנים משירות VIP אשר כולל איסוף של הרכב מבעליו והחזרתו עם סיום הטיפול. בין השירותים המקיפים שמציע המוסך: מכונאות רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מיזוג אוויר, מערכות בטיחות רכב, תחזוקת רכבים היברידיים, טיפולי רכב תקופתיים, הכנה לטסט בראשון לציון.

לתיאום טיפול רכב צרו קשר בטלפון 03-9646939, או לחצו – מוסך מתמחה בדגמי סוזוקי ראשון לציון

למען הסר ספק, מוסך שי אינו מוסך מורשה מטעם היבואן בישראל.
 

מוסך לרכבי פולקסווגן בראשון לציון   |  מוסך לרכבי רנו בראשון לציון  |  מוסך לרכבי ניסאן ראשון לציון 


סגירת תפריט
דילוג לתוכן