קניה ומכירת רכב

קניה ומכירת רכב בראשון לציוןמכירת רכב או קניית רכב הינן בין העסקאות הגדולות ביותר שאנו עושים לרוב. מכאן החשיבות הרבה עבור כל מי שמבקש למכור את רכבו או לקנות רכב לדעת כי עשה את העסקה ההוגנת והמשתלמת ביותר עבורו.
לא פעם, תהליך של קניית רכב או של מכירת רכב כרוך בלחץ ומתח עבור מי שאינו מחזיק בידע רב בתחום מכונאות הרכב, והוא עלול להתארך ולהפוך מתיש במיוחד.

שי שירותי רכב, מוסך בראשון לציון, מציע שירותי קניית ומכירת רכב, אשר יחסכו מכם את הזמן, הטרחה והמתחים הכרוכים בהם. כל עסקאות המכירה או הקנייה של הרכבים מלוות על ידי שי שחר, בעלים ומנהל המוסך, מן הפגישה הראשונית ועד לסגירת העסקה. שירותי קנייה ומכירת רכב במוסך שי שירותי רכב מנוהלים בהתאם לעקרונות המנחים את המוסך בכל השירותים שהוא מציע: מקצועיות ברמה הגבוהה
ביותר, אמינות ושקיפות מול הלקוח, ועבודה במחירים הוגנים. לראיה, המוסך קיבל תעודת מוסך יצאת צדיק מטעם התוכנית בהנחיית חיים הכט, בערוץ 2.

מכירת רכב למוסך שי בראשון לציון

אנו במוסך שי שירותי רכב רוכשים דגמי רכבים מכל היצרנים המייבאים לישראל. רכישת רכבכם על ידינו מבטיחה לכם "שקט נפשי" בידיעה כי תקבלו את המחיר ההוגן ביותר עבור רכבכם, ללא הזמן והטרחה שמצריכים פרסום את הרכב באמצעים שונים ופגישות עם רוכשים פוטנציאליים, לקיחת הרכב לבדיקה וקיום משא ומתן עם המתעניינים ברכב על מחיר הרכב.

קניית רכב מוסך שי בראשון לציון

במידה ואתם מעוניינים לרכוש רכב, אנו במוסך שי שירותי רכב מציעים רכבים למכירה. המוסך מחזיק בצוות מקצועי ובציוד דיאגנוסטיקה המתקדם ביותר בתחום הרכב באמצעותם עוברים כל הרכבים בדיקות קפדניות, אשר מגובות בתעודת אחריות. אנו מתחייבים לשקיפות מלאה לגבי כל רכב שאנו מציעים למכירה. כך, תוכלו להיות רגועים בידיעה כי תקבלו תמונה מלאה ואמיתית לגבי מצבו הנוכחי של הרכב, סוגי הבעלות הקודמים, תאונות קודמות במידה היו, מספר הקילומטראז' האמיתי שצבר הרכב ועוד.
 
אנו שואפים במוסך שי שירותי רכב לנהל תהליכי קנייה ומכירת רכבים אשר יהיו קלים ומהירים עד כמה שניתן, מבלי להתפשר על מקצועיות בדיקות הרכב, ושתוצאותיהם יהיו לשביעות רצון שני הצדדים.

לתיאום פגישה לקנייה או מכירת רכב חייגו 03-9646939, או לחצו קנייה ומכירת רכב בראשון לציון

סגירת תפריט
דילוג לתוכן